Umów się na wizytę : 512 549 422

O salonie

O salonie

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam  świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających na najwyższym poziomie. Nasze Studio ciągle wzbogaca swoja ofertę wprowadzając zabiegi spektakularne i nowoczesne, zapewniając bezpieczeństwo i komfort naszym klientom.

 

Studio Urody ESSENCE w Rzeszowie powstało z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze nawet najbardziej wymagających klientów - zarówno kobiet i mężczyzn. Tutaj pomożemy Ci zadbać o Twój wygląd i dobre samopoczucie. Staramy się, aby usługi przez nas oferowane, w pełni zaspokajały indywidualne potrzeby każdego, kto nas odwiedzi. Studio Urody ESSENCE to miejsce niezwykłe, miejsce z pasją. Wprowadza nas w niepowtarzalny nastrój wyciszenia i relaksu. Pozwól się zabrać w świat, w którym w profesjonalny sposób zadbamy o stylizację twoich dłoni oraz stóp, regenerację oraz pielęgnację twarzy i ciała, przywrócimy blask Twojej zmęczonej skórze. W klasycznych zabiegach połączono nowoczesne zdobycze kosmetologii oraz spektakularne działanie produktów i sprzętu najlepszych światowych marek.

 Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Każdemu z naszych klientów zaproponujemy indywidualny program pielęgnacyjny po uprzednio przeprowadzonej darmowej konsultacji.

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com