Umów się na wizytę : 512 549 422

Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe jest najlepsza alternatywą dla opalania na słońcu i w solarium.

OPALANIE NATRYSKOWE SUNFX

Światowy lider opalania natryskowego

Profesjonalizm prosto z Australii - o zdrowej opaleniźnie wiemy wszystko!

solglo girl1 700x1024


Opalanie natryskowe jest przebojem w USA, Anglii i Australii, a teraz również dostępne w Polsce. Jest to zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszenia skóry. Polega on na równomiernym rozłożeniu mgiełki preparatu opalającego za pomocą urządzenia o nazwie AIR BRUSH. Efekt zabarwienia skóry podczas opalania natryskowego jest wynikiem reakcji  chemicznej DHA i Erytrulozy z aminokwasami znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka. Preparat nie wnika w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu blednie w procesie naturalnego złuszczania warstwy rogowej nie powodując plam.  Zawarte w płynie składniki aktywne nawilżają i odżywiają, a także zapobiegają procesowi wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek. Jest to obecnie najbezpieczniejszy, najnowocześniejszy sposób opalania.
Opalanie natryskowe nie powoduje przebarwień, zagrożenia wystąpieniem raka skóry, poparzeniami. Jest to w pełni bezpieczny sposób na uzyskanie pięknej i zdrowej opalenizny dla osób o bardzo jasnej karnacji, z przebarwieniami, kobiet w ciąży i karmiących.
Metoda ta wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów, którzy pragną skorzystać z możliwości uzyskania pięknej opalenizny bez szkodliwego wpływu promieniowania UV. Wystarczy jedna aplikacja aby uzyskać piękną i naturalnie brązową opaleniznę. Zabieg zajmuje ok. 15 -20 min. i daje natychmiastową naturalnie wyglądającą opaleniznę, która utrwala się przez następne 6 do 10 godzin. Efekty zabiegu utrzymują się od 7 do 12 dni w zależności od rodzaju skóry, trybu życia oraz sposobu przygotowania skóry przed aplikacją (wykonania peelingu całego ciała). Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymania się opalenizny.
Preparaty do opalania natryskowego SunFX zostały uznane przez media krajowe i międzynarodowe za znakomitą alternatywę względem tradycyjnych, potencjalnie niebezpiecznych metod opalania na słońcu lub w solarium.

Zabieg polecamy na szczególne okazje takie jak ślub, bankiet, przed wyjazdem urlopowym czy po prostu dla wszystkich tych którzy chcą wyglądać zdrowo i pięknie.

 

 

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com