Umów się na wizytę : 512 549 422

Dojrzała

Nie istnieje konkretna granica wieku, po której skóra staje się automatycznie dojrzałą. Prawidłowa, systematyczna pielęgnacja może ten moment skutecznie oddalić.

Proces starzenia obejmuje nie tylko naskórek. Symptomy starzenia się skóry powstają zarówno na powierzchni, jak i w warstwach leżących głębiej. Główne zmiany powstają w skórze właściwej. Polegają one na degradacji włókien kolagenowych i sprężystych. Powstają zmarszczki, dochodzi do suchości i silnego złuszczania naskórka.
W wyniku działania promieniowania świetlnego zewnętrzna martwa warstwa naskórka staje się niespójna i gruba. Proces starzenia polega więc na tym, że skóra staje się sucha, mało elastyczna, chropowata, pokryta zmarszczkami, a z wiekiem zaczynają pojawiać się przebarwienia i odbarwienia, naczyniaki, plamy soczewicowate, brodawki, łojotokowe zmiany zastoinowe, jak również nadmierne rogowacenie.
 
 
PROPONOWANE ZABIEGI (w zależności od stanu i potzeb skóry):

- Zabieg nawilżająco - odżywczy

- Zabieg regenerujący z  bombą witaminową

- Zabieg wybielajaco - rozświetlający

- Zabieg anti-aging - przeciwzmarszczkowy z retinolem i koenzymem Q10

- Zabieg liftingujący

- Peeling migdalowy

- Pelling Kawitacyjny

- Mikrodermabrazja

- Zabieg na okolice oczu

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com