Umów się na wizytę : 512 549 422

Trądzikowa

Trądzik pojawia się zarówno u dziewcząt jak i u chłopców w okresie dojrzewania. Jest jedną z największych bolączek młodzieży (ostatnio obserwuję także tzw. późny trądzik - zwykle u kobiet po 20 roku życia). Trądziku młodzieńczego nie należy bagatelizować. Błędny jest pogląd, że dolegliwość ta przechodzi z wiekiem. Trądzik może mieć różnorodną postać: od formy zaskórnikowej, przez drobne krostki, po blizny. Każdy rodzaj trądziku wymaga konsultacji z lekarzem dermatologiem, w lekkich postaciach pomocne mogą być zabiegi przeciwtrądzikowe w gabinecie kosmetycznym. Przeważnie leczenie jest skojarzeniowe, a więc zalecane są zarówno środki kosmetyczne, miejscowe jak i ogólne - farmakologiczne: antybiotyki, preparaty cynkowe, witaminowe. Trądzik może być skutkiem zaburzeń hormonalnych , zaburzeń w funkcjonowaniu tarczycy ( pomocna może okazać się konsultacja z lekarzem endokrynologiem), nieprawidłowych czynności przewodu pokarmowego.

W przypadku wystąpienia trądziku młodzieńczego ważna jest podstawowa pielęgnacja, higieniczny, racjonalny tryb życia (pedantyczna czystość, dotlenianie organizmu, odpowiednia dieta, sen).

 

PROPONOWANE ZABIEGI (w zalezności od stanu i potrzeb skóry):

- Zabieg normalizujący do skór trądzikowych, tłustych i  mieszanych 
- Zabieg wybielająco - rozswietlajacy
- Zabieg oczyszczania manualnego
- Peeling migdałowy
- Peeling kawitacyjny
- Mikrodermabrazja

 

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com