Umów się na wizytę : 512 549 422

Manicure

Manicure

Piękne dłonie i paznokcie - to nie przypadek, są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia. 


Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.
Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem

stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji i smukłości.

 

Manicure biologiczny

Polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci. Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

 

Manicure tradycyjny

Polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

 

Manicure SPA

Manicure Spa to kompleksowy  odprężający i relaksujący zabieg, który w kolejnych fazach zabiegu obejmuje:

  • skrócenie  i opiłowanie paznokci z uwzględnieniem kształtu dopasowanego do budowy paznokcia, wyglądu palców i charakteru wykonywanej przez klienta pracy, 
  • odsunięcie, zmiękczenie i usunięcie nadmiaru eponychium (skorki) wokół płytki paznokciowej
  • wykonanie peelingu zrogowaciałej skóry dłoni
  • przeprowadzenie odprężającego, relaksującego i regenerującego skórę masażu dłoni,  który jest podstawową i integralną stroną manicure Spa,
  • nalożenie maski odżywczej na 15-20 min.
  • odtłuszczenie, pomalowanie płytki paznokciowej

Manicure Japoński P.Shine

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym. Zabieg polega na wmasowaniu pasty w naturalną płytkę paznokcia. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno ? tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpieczone są one również przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny,jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Japoński manicure P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure, nadaje paznokciom naturalnym blask, zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabieg trwa około 30 min. Średnio co 2 ? 3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

 

Umów się na MANICURE w naszym  salonie w Rzeszowie.

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com