Umów się na wizytę : 512 549 422

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Gwarancją pięknych dłoni i paznokci jest ich ciągła pielęgnacja i ochrona ale również ... odpowiednie zdobienie.


stylizacja paznokci

Nasze dłonie przyciągają wzrok innych, a gdy paznokcie są wypielęgnowane i pięknie ozdobione, tych spojrzeń jest jeszcze więcej... Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Stają się również wizerunkową  wizytówką, gdyż nasi rozmówcy zazwyczaj w pierwszej kolejności przyglądają się naszym dłoniom. Nic tak nie przyciąga wzroku jak gładka w dotyku i pięknie wyglądająca skóra rąk oraz przepięknie wypielęgnowane i ozdobione paznokcie, które są świetnym dodatkiem do naszego stroju i makijażu. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby paznokcie były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie i pielęgnacja w Studio Urody ESSENCE. 

Specjalnością Studia  jest stylizacja paznokci metodą żelową. Jest to jedna z dwóch najbardziej powszechnych metod modelowania i przedłużania naturalnej płytki paznokcia, zarówno u dłoni jak i u stóp. Masa żelowa daje możliwość odbudowania i naprawienia praktycznie każdego paznokcia zarówno uszkodzonego wskutek uderzenia jak też wynikającego z indywidualnych cech - pękanie, rozdwajanie, łamliwość naturalnej płytki, a nawet obgryzanie.
Aby stworzyć piękne, smukłe i zarazem trwałe paznokcie sięgamy po najwyższej jakości produkty takich firm jak IBD, Peggy Sage, Schellac, Indigo i innych - profesjonalne marki stworzone dla osób ceniących przede wszystkim perfekcyjną jakość.
Dzięki wieloletniej praktyce oraz ciągłemu doskonaleniu technik, poszerzaniu wiedzy i poznawaniu nowych tajników mamy przyjemność zaproponować usługi na najwyższym poziomie.

 

Dla kompleksowej pielęgnacji dłoni i paznokci polecamy również zabiegi regenerujące skórę i wzmacniające naturalną płytkę paznokcia takie jak:

 

  • manicure na ciepło,
  • manicure SPA,
  • manicure Japoński P.Shine,
  • masaż relaksacyjny dłoni.
  • zabieg parafinowy

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com