Umów się na wizytę : 512 549 422

Trwała na rzęsy
Trwała na rzęsy

 

Która z Nas nie marzy o pięknym uwodzicielskim spojrzeniu…

 

Która z Nas nie chciałaby mieć na co dzień pięknych, długich i trwale podkręconych rzęs bez konieczności używania zalotki…

 

Jest na to sposób!

 

Trwała na rzęsy to zabieg polegający na trwałym podkręceniu rzęs przez okres około 6-8 tygodni. Po zabiegu rzęsy wyglądają, jakby były podniesione zalotką. Trwała podkreśla oprawę oczu i sprawia, że rzęsy wydają się gęstsze i dłuższe. Jest to szczególnie korzystne w przypadku, jeśli rzęsy są naturalnie proste i opadające w dół. Efekty trwałej ondulacji na rzęsach będą wówczas najlepsze. Niewątpliwą zaletą zabiegu trwałej rzęs jest spora oszczędność czasu przy codziennym makijażu :)

 

Share it!

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com