Umów się na wizytę : 512 549 422

Wizaż

Wizaż

"Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa" - mówiła Audrey Hepburn, kiedy pytano ją o sposoby na pielęgnowanie urody... Być piękną pod każdym względem - niesamowite uczucie! A wszystko zależy od Ciebie. Od tego, czy Twoje piękno zewnętrzne pozostaje w harmonii z Twoją osobowością...


W naszym Studio Urody ESSENCE pomożemy Ci świadomie dobierać kolory, ubrania, zwracać uwagę na detale i dokonywać właściwych wyborów. Udowodnimy  Ci, jak wielki wpływ na odbiór Twojej osoby ma to, jak mówisz, zachowujesz się i wyglądasz. Pokażemy Ci jaka magia kryje się w makijażu, którym w feerii barw, z odrobiną fantazji, humoru i doświadczenia my - wizażyści czynimy cuda! Witaj w świecie piękna!

 
MAKIJAŻ

Makijaż stał się nieodzownym elementem życia prawie każdej kobiety, wielu z nas towarzyszy na co dzień. Nie zastanawiamy się, kiedy i po co został wymyślony ? jesteśmy wdzięczne za to, że istnieje i dzięki umiejętnemu wykorzystaniu go,  każda z nas może poczuć się atrakcyjnie!
Jeśli nie zawsze masz pomysł na wykonanie makijażu lub brakuje Ci doświadczenia -zapraszamy do naszego Studio Urody! Tutaj udzielimy Ci porad dotyczących pielęgnacji cery, doboru kolorystyki odpowiedniej do Twojego typu urody oraz udzielimy porad, jak wykonać makijaż krok po kroku. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie, gdyż proponujemy makijaże na  różne okazje, wśród nich makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne i wiele innych.
 

PRZEKŁUWANIE USZU


Kolczyki - symbol wdzięku, piękna, delikatności... symbol kobiecości. Jednak by móc je nosić musimy zdecydować się na przekłucie uszu?
 

Oferujemy Państwu nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymogami Unijnymi. Polega na wstrzeleniu specjalnych kolczyków wyprodukowanych ze stali chirurgicznej, które można wymienić po zagojeniu się płatka ucha. Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych bądź srebrnych oprawach. Zaletą tej metody jest zminimalizowanie bólu, brak krwawienia i szybkie gojenie się bez ropienia. Tę metodę można stosować u dorosłych, jak również małych dzieci. U niemowląt zaleca się najwcześniej w okresie po pierwszej szczepionce, czyli ok. 3 miesiąca życia.

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com