Umów się na wizytę : 512 549 422

Ultradźwięki

Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting,  wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

 

Ultradźwięki to relaksujący i efektywny sposób głębokiego wtłaczania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. W trakcie zabiegu na miejsca problematyczne zostaje nałożony specjalny preparat, a następnie przyłożona zostaje głowica emitująca fale ultradźwiękowe w celu zwiększenia penetracji kosmetyków oraz preparatów leczniczych w głąb skóry. 

Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, co znacznie wpływa na odprężenie skóry i rozluźnienie mięśni. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i redukują cellulit.
Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze.

Przeciwwskazania:

  • nowotwór złośliwy
  • zakrzepowe zapalenie żył, żylaki
  • stymulator serca
  • wysokie ciśnienie
  • ciąża
  • niewydolność krążenia 

 

O nas

Studio Urody ESSENCE jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Kontakt

Agnieszka Majka
ul. Słodka 38a
35-303 Rzeszów
Telefon: 512 549 422
E-mail:studioessence@gmail.com